Przed zimową przerwą w rozgrywkach Zatoka na dole tabeli

2021-11-18 16:04
Przed zimową przerwą w rozgrywkach Zatoka na dole tabeli
Autor: arch. MKS Zatoka Braniewo Dla piłkarzy "Zatoki" Braniewo to nie było spotkanie udane.

Przed zimową przerwą w rozgrywkach piłkarze i kibice braniewskiej “Zatoki” nie mają powodów do radości. Ostatni mecz w Korszach drużyna przegrała, a w sobotę trudno im będzie wygrać, bo stają do walki z liderem tabeli.

Ostatni mecz piłkarze “Zatoki” Braniewo rozegrali na wyjeździe 13 listopada w Korszach. I to nie było spotkanie udane. Przegrana 3:1 i drużyna zaprzepaściła swoje szanse, na w miarę dobre miejsce w tabeli podczas zimowej przerwy w rozgrywkach.

Smoki z Zatoki

Pomimo dobrych nastrojów i bojowego nastawienia, które przyniósł drużynie powrót trzech podstawowych zawodników, nie udało się w tym arcyważnym meczu zdobyć punktów. „Smoki z Zatoki” zagrały słaby mecz i kolejny raz nie znalazły sposobu by ograć rywala na jego własnym boisku- czytamy w komentarzu zamieszczonym na oficjalnej stronie klubu.

Przed “Zatoką”, pierwsza kolejka rundy wiosennej. Rewanż z Concordią na wyjeździe. Czyli mecz z liderem rozgrywek forBET IV ligi. Pierwsze spotkanie Zatoka przegrała.

- Ciężko patrzeć z optymizmem na to spotkanie, jednakże nadzieja umiera ostatnia – komentują klubowi działacze.

Spotkanie odbędzie się 20 listopada o godz. 13:00 na stadionie przy ul.Krakusa w Elblągu.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Ruchomy taras 200 metrów nad ziemią! Takiej atrakcji jeszcze nie było
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE