Przed zimową przerwą w rozgrywkach Zatoka na dole tabeli

Autor: arch. MKS Zatoka Braniewo Dla piłkarzy "Zatoki" Braniewo to nie było spotkanie udane.

2021-11-18 16:04

Przed zimową przerwą w rozgrywkach piłkarze i kibice braniewskiej “Zatoki” nie mają powodów do radości. Ostatni mecz w Korszach drużyna przegrała, a w sobotę trudno im będzie wygrać, bo stają do walki z liderem tabeli.

Ostatni mecz piłkarze “Zatoki” Braniewo rozegrali na wyjeździe 13 listopada w Korszach. I to nie było spotkanie udane. Przegrana 3:1 i drużyna zaprzepaściła swoje szanse, na w miarę dobre miejsce w tabeli podczas zimowej przerwy w rozgrywkach.

Smoki z Zatoki

Pomimo dobrych nastrojów i bojowego nastawienia, które przyniósł drużynie powrót trzech podstawowych zawodników, nie udało się w tym arcyważnym meczu zdobyć punktów. „Smoki z Zatoki” zagrały słaby mecz i kolejny raz nie znalazły sposobu by ograć rywala na jego własnym boisku- czytamy w komentarzu zamieszczonym na oficjalnej stronie klubu.

Przed “Zatoką”, pierwsza kolejka rundy wiosennej. Rewanż z Concordią na wyjeździe. Czyli mecz z liderem rozgrywek forBET IV ligi. Pierwsze spotkanie Zatoka przegrała.

- Ciężko patrzeć z optymizmem na to spotkanie, jednakże nadzieja umiera ostatnia – komentują klubowi działacze.

Spotkanie odbędzie się 20 listopada o godz. 13:00 na stadionie przy ul.Krakusa w Elblągu.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"