Poszukiwany „wpadł” , bo przechodził w miejscu niedozwolonym

2021-03-03 23:52 opr. mh
Poszukiwany „wpadł” , bo przechodził w miejscu niedozwolonym
Autor: www.pixabay.com

37-letni mieszkaniec Braniewa najbliższych pięć miesięcy spędzi w więziennej celi. Mężczyzna trafił o aresztu tuż po tym, jak beztrosko przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Popełnione wykroczenie dostrzegli policjanci „drogówki”, a sprawdzenie w służbowych systemach wykazało, że 37-latek jest poszukiwany za przestępstwa narkotykowe.

We wtorek (02.03) policjanci z ogniwa ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem pieszych i kierujących na terenie miasta Braniewa. Po godz. 10:00 funkcjonariusze dostrzegli pewnego mężczyznę, który zdecydował się przejść przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci podjęli interwencję, którą standardowo rozpoczęli od zweryfikowania tożsamości pieszego. Chwilę później funkcjonariusze ustalili, że 37-latek jest poszukiwany przez braniewski sąd i powinien trafić do aresztu.

37-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, a następnie trafił do więziennej celi, gdzie spędzi teraz pięć miesięcy zasądzonej kary za przestępstwa narkotykowe.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

MATURA 2021 Lublin: Maturzyści w reżimie pisali próbne matury