Porażka Smoków z Zatoki na koniec jesiennej rundy

2022-11-15 9:21

W meczu na szczycie, na zakończenie jesiennych zmagań ligowych, zespół Zatoki Braniewo podejmował wicelidera Iskrę Narzym. Smoki z Zatoki jednak uległy przeciwnikowi.

Już w 17 min wynik spotkania otworzył Oskar Rynkowski i Smoki kończyły pierwszą połowę meczu wynikiem 1:0.

Drugą część spotkania Zatoka rozpoczęła od mocnego uderzenia, bo już w 46 minucie, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Oskar Rynkowski. Jednak utrata bramki nie zatrzymała Iskry. Goście trafiali do bramki braniewian jeszcze trzy razy.

Ostatecznie, Smoki z Zatoki, przegrały 2:3 i była to pierwsza porażka braniewian w tym sezonie na własnym boisku.

Po 15. kolejce Zatoka Braniewo w tabeli klasy okręgowej zajmuje 4 miejsce. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. Smoki z Zatoki ponownie wybiegną na boisko w rozgrywkach ligowych dopiero w marcu przyszłego roku.

Nie żyje Jerzy Połomski. Jego przeboje nuciła cała Polska.

QUIZ. Filmy, które zmieniły świat. Bez 8/10 nie nazywaj się kinomanem!