Obyś cudze dzieci uczył

2021-10-15 6:23
Obyś cudze dzieci uczył
Autor: arch. UM Braniewo Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Braniewskim Centrum Kultury.

"Obyś cudze dzieci uczył" – to przysłowie, które świadczy o tym, jak ciężka jest praca nauczyciela. Dzień Edukacji Narodowej to okazja, by wszystkim pedagogom podziękować za trud i wysiłek. Taka uroczystość odbyła się jak co roku w Braniewskim Centrum Kultury.

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty życzę anielskiej cierpliwości, żelaznej wytrwałości i nieskrępowanej radości płynącej z Waszej trudnej, ale przy tym także wdzięcznej pracy. Niech liczne osiągnięcia i sukcesy Waszych wychowanków będą dla Was źródłem satysfakcji – takie życzenia w stronę pracowników braniewskiej oświaty skierował burmistrz Tomasz Sielicki podczas akademii w Braniewskim Centrum Kultury.

Akademia w BCK-a

W trakcie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Braniewskim Centrum Kultury nie brakowało życzeń, gratulacji, nagród, wyróżnień i awansów zawodowych. Uroczystość miała też część artystyczną. Na scenie ze specjalnym programem wystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4. A na “deser” zaserwowano ucztę duchową w postaci koncertu orkiestry z Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do psychologa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE