Nowe wydawnictwo Muzeum Ziemi Braniewskiej

2021-07-30 11:55
Nowe wydawnictwo Muzeum Ziemi Braniewskiej
Autor: arch. TMB Przewodnik dostępny jest w Muzeum Ziemi Braniewskiej.

Właśnie ukazał się przewodnik po Muzeum Ziemi Braniewskiej. Jest to dwujęzyczna publikacja przeznaczona przede wszystkim dla turystów i gości z Rosji.

Przewodnik został wydany dzięki wsparciu finansowym Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w Warszawie w ramach X Otwartego Konkursu na Dofinansowanie Przedsięwzięć na Rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich. Tytuł zadania brzmi "Kultura pogranicza - bez granic".

W ramach tego samego zadania w październiku br. zorganizowane zostanie przez Towarzystwo Miłośników Braniewa polsko-rosyjskie seminarium popularno-naukowe pt. „Wspólne dziedzictwo kulturowe Prus Wschodnich”. Przewodnik dostępny jest bezpłatnie w Muzeum Ziemi Braniewskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Ile kalorii spalają olimpijczycy?| ESKA XD - Sportekspertka #28
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE