Medale, awanse, życzenia. Policjanci z Braniewa świętowali ważny dzień

2020-07-31 23:53 Opr. MH
Medale, awanse, życzenia. Policjanci z Braniewa świętowali ważny dzień
Autor: arch. KPP Braniewo

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie świętowali 101. rocznicę powołania policji. Tegoroczne Święto było także okazją do upamiętnienia 95-lecia służby kobiet w policji oraz okrągłej, 30. rocznicy powstania Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów.

Choć tegoroczne Święto Policji z uwagi na panującą pandemię koronawirusa miało okrojony charakter, to w możliwie najbardziej uroczysty sposób funkcjonariusze i pracownicy cywilni zaakcentowali ten jakże ważny dla nich dzień. W trakcie obchodów, w których uczestniczył osobiście Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie – nadinsp.Tomasz Klimek, awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymało 26. policjantów.

Medale i odznaczenia otrzymali :

  • nadkom. Tadeusz Telenga (Komendant Powiatowy) – Medal Srebrny za Długoletnią Służbę
  • Krystyna Dragun (pracownik cywilny KPP w Braniewie) – Medal Srebrny za Długoletnią Służbę
  • mł.asp. Paweł Miernicki – Brązową Odznakę ,,Zasłużony Policjant''.

Obchody Święta Policji to doskonała okazja na uhonorowanie zasług i zaangażowania w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Nadinsp. Tomasz Klimek wręczył Brązowe Medale za Zasługi dla Policji Staroście Braniewskiemu – Karolowi Motyce oraz Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie – bryg. Zbigniewowi Januszko.

Bon turystyczny - najważniejsze informacje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.