Mają nowe pomysły na odbudowę braniewskiego ratusza

2021-07-14 10:37
Mają nowe pomysły na odbudowę braniewskiego ratusza
Autor: fanpejdż UM Braniewo Mają nowe pomysły na odbudowę braniewskiego ratusza

Studenci z Politechniki Łódzkiej, w ramach zaliczeń semestralnych, stworzyli projekty odbudowy braniewskiego ratusza, ale odchodząc od jego pełnej rekonstrukcji. Efekty ich pracy będzie można poznać już w piątek, 16 lipca.

W piątek 16 lipca zostanie otwarta wystawa pod nazwą Odbudowa Ratusza na Starym Mieście w Braniewie i zagospodarowanie dawnego placu rynkowego.

Ekspozycja składa się z prac studentów Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, którzy w ramach zaliczenia semestralnego stworzyli projekty odbudowy braniewskiego ratusza, ale odchodząc od jego pełnej rekonstrukcji.

W efekcie powstały ciekawe prace, które od piątku, 16 lipca będzie można obejrzeć na placu ratuszowym przy ul. Kromera w Braniewie. Wystawę poprzedzą wykłady prof. Jana Salma, dr Wiesławy Chodkowskiej i mgr Wojciecha Jaroszka, które odbędą się w Braniewskie Centrum Kultury już od godz. 16:00.

Ekspozycja zostanie otwarta o godzinie 17.45.

Przez alimenty stracił biznes
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE