Letnie, rodzinne festyny w gminie Lelkowo

2021-06-23 23:51
Letnie, rodzinne festyny w gminie Lelkowo
Autor: arch. GCK Lelkowo Lato w gminie Lelkowo zainaugurowano w Zagajach.

“Z rodziną bezpiecznie i wesoło” pod takim hasłem Gminne Centrum Kultury w Lelkowie rozpoczęło cykl letnich imprez. W programie znalazły się: zajęcia tematyczne, wycieczki, rajd rowerowy i 6 festynów z atrakcjami. ESKA jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Pierwszy z festynów już się odbył. Lato w gminie Lelkowo zainaugurowano w Zagajach. Spotkanie odbyło się 19 czerwca.

- Było super! Nawet temperatura znacznie powyżej 30°C zbytnio nie przeszkadzała w zabawie - mówi Ewa Żuryło, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie.

W programie znalazły się m.in.: turniej rodzin, show taneczne duetu “FPYTKĘ” z Chodzieży, przejażdżki z MOTOBRANIEWO, kąpiele z OSP, spotkanie z przedstawicielami Straży Granicznej, kiermasz "Kup PRZYTULASA dla swojego bobasa". O strefę gastronomiczną zabawy zadbały KGW "Pograniczanki" z Zagaj.

Kolejny festyn 3 lipca w Dębowcu. Warto zainteresować się także innymi propozycjami. Do wyboru oprócz festynów, także wycieczki, rajd rowerowy i zajęcia tematyczne. Po szczegóły odsyłamy na profil FB Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie. Lato w gminie Lelkowo przebiegać będzie  patronatem wójta gminy Lelkowo. Patronem medialnym cyklu jest Radio ESKA.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Zostawił portfel na dachu auta. Sześć tysięcy rozsypało się na drodze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE