II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

2021-09-08 14:52
II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!
Autor: Unsplash - Krisztian Tabori II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

Początek jesieni zapowiada się w Braniewie bardzo smacznie. Amfiteatr Miejski zamieni się w nietypową restaurację na świeżym powietrzu, w której serwowane będą przysmaki z kuchni całego świata. O szczegółach czytaj w artykule poniżej.

Wrzesień nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem wakacji. Mobilne restauracje nieustannie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Braniewa, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, węgierskie langosze, gruzińskie chinkali. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Restauracja w amfiteatrze

Już 25 i 26 września w Braniewie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na placu przy amfiteatrze zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.

II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie funkcjonować będzie w następujących godzinach:

  • 25.09.2021 12:00 -21:00 (sobota) 
  • 26.09.2021 12:00 -20:00 (niedziela)

- Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami i węgierskie ciastka kominkowe - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Na wakacje 2028 polecimy z CPK

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE