II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

2021-09-08 14:52
II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!
Autor: Unsplash - Krisztian Tabori II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie. Kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

Początek jesieni zapowiada się w Braniewie bardzo smacznie. Amfiteatr Miejski zamieni się w nietypową restaurację na świeżym powietrzu, w której serwowane będą przysmaki z kuchni całego świata. O szczegółach czytaj w artykule poniżej.

Wrzesień nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem wakacji. Mobilne restauracje nieustannie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Braniewa, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, węgierskie langosze, gruzińskie chinkali. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Restauracja w amfiteatrze

Już 25 i 26 września w Braniewie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na placu przy amfiteatrze zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.

II Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie funkcjonować będzie w następujących godzinach:

  • 25.09.2021 12:00 -21:00 (sobota) 
  • 26.09.2021 12:00 -20:00 (niedziela)

- Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami i węgierskie ciastka kominkowe - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Na wakacje 2028 polecimy z CPK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE