Powiatowe Centrum Medyczne w Braniewie uruchamia oddział zakaźny

2020-10-16 23:57 mh
Część braniewskiego szpitala zostanie przekształcona w oddział zakaźny
Autor: arch. Starostwo Powiatowe w Braniewie

Część braniewskiego szpitala zostanie przekształcona w oddział zakaźny. To zalecenie władz województwa warmińsko – mazurskiego podyktowane rozwijającą się pandemią koronawirusa w Polsce.

W sobotę 17.10.2020r. Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Braniewie uruchamia oddział zakaźny – poinformował na swojej stronie internetowej braniewski szpital. Wcześniej prezes PCM Bożena Duduś wskazując miejsce uruchomienia takiego oddziału mówiła o Zakładzie Opieki Leczniczej Psychiatryczno-Geriatryczny, który ma osobne wejście.

Przypominamy, że w Powiatowym Centrum Medycznym w Braniewie, po zdarzeniu związanym z wykryciem ogniska koronawirusa (09.10.2020), zawieszono funkcjonowanie oddziału chorób wewnętrznych z salą intensywnego nadzoru kardiologicznego. Szpital nie udzielał także świadczeń zdrowotnych w Izbie Przyjęć w zakresie chorób wewnętrznych. Pacjenci kierowani byli do ośrodków innych miastach.

W ostatnim komunikacie Powiatowe Centrum Medyczne poinformowało, że pozostałe działania świadczeń medycznych pozostają bez zmian.

Trener personalny o zamknięciu branży fitness: "Od jutra nie zarabiam"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.