Chcą być strażakami, musieli zaliczyć test

2021-10-18 12:42
Chcą być strażakami, musieli zaliczyć test
Autor: arch. KP PSP Braniewo Jednym z obowiązkowych elementów szkolenia jest test w komorze dymowej.

Kandydaci na strażaków – ochotników powiatu braniewskiego przygotowują się do egzaminów kończących szkolenie podstawowe, które ma ich przygotować do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo – gaśniczych.

Chcą być strażakami, musieli zaliczyć test w komorze dymowej.Jednym z obowiązkowych elementów szkolenia jest test w komorze dymowej, który składa się z próby wysiłkowej oraz przejścia ścieżki treningowej w ubraniu specjalnym, hełmie, rękawicach specjalistycznych oraz specjalnym obuwiu strażackim.

Test na strażaka

Taki test w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie przeszło 18. kandydatów na strażaków. Teraz czekają ich egzaminy, które zostaną przeprowadzone w braniewskiej komendzie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wzruszająca historia. Babcia zbiera na terapię dla prawnuczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE