Braniewski Bieg Walentynkowy Parami

2020-02-17 12:40 MH
Uczestnicy I Walentynkowego Biegu Parami w Braniewie
Autor: Rim Tim Team

Są rozbiegani i rozkochani. Tak czują się uczestnicy pierwszego w Braniewie Biegu Walentynkowego Parami. Zawody zorganizował w niedzielę 16 lutego Miejski Ośrodek Sportu "Zatoka". W wydarzeniu uczestniczyły 22 pary. Zawodnicy na trasie biegu pokonywali przeszkody i wykonywali specjalne zadania. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał medal w kształcie serca i mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Takie bieganie odbyło się po raz pierwszy. Przy okazji Walentynek zorganizowano zawody dla par. Poczatkowo organizatorzy założyli, że w biegu wystartują tylko pary mieszane ( kobieta/mężyczyzna), ale na prośby zainteresowanych zmienili regulamin i zaprosili do zabawy także damsko - damskie i męsko - męskie. I tak na starcie stanęły 22. odważne pary.

Dystans wynosił około 6 km. w sumie 5 pętli, na których były do wykonania specjalne zadania. Jednym z nich było przetransportowanie partnera na taczce, inne to: przejście po równoważni, czołganie się, narysowanie karykatury partnera lub partnerki. Wszyscy zawodnicy ukończyli zmagania ze śmiechem na twarzy. Oto tylko niektóre z ich komentarzy:

Bardzo dobre towarzystwo.
Biegliśmy za rękę.
Partner spisał się świetnie.
Biegło się rewelacyjnie. Jesteśmy wszyscy rozbiegani, rozkochani i zadowoleni.