Drastyczny wypadek w Braniewie. Pieszy poleciał w górę i spadł na ziemię [NAGRANIE, ZDJĘCIA]

2023-02-08 10:12

Do sieci trafiło mrożące w żyłach krew nagranie, na którym widać, jak samochód osobowy wjeżdża w mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych. Poszkodowany poleciał w górę, po czym spadł na chodnik. O szczegółach wypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Niebezpieczny wypadek miał miejsce w sobotę (4 lutego) przed godziną 12.00 na ulicy Elbląskiej w Braniewie. Samochód osobowy potrącił mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni kierujący skodą nie zachował należytej ostrożności przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych i nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, znajdującego się na przejściu – poinformowała braniewska policja.

Na skutek zdarzenia 31-letni pieszy doznał urazu barku i został przetransportowany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Zarówno kierujący, jak i pieszy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego oraz zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację. Teraz wyjaśnianiem przyczyn tego zdarzenia zajmą się kryminalni.

O mały włos od tragedii w Braniewie. Pieszy musiał uciekać przed ciężarówką
Źródło: Drastyczny wypadek w Braniewie. Pieszy poleciał w górę i spadł na ziemię [NAGRANIE, ZDJĘCIA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE