Będą rerezentowały Braniewo na zawodach w Paryżu!

2020-02-19 13:07
tancerki sportowa warmia
Autor: fanpejdż Inicjatywa Dance Studio

Braniewianki wystąpią w Paryżu. 5-osobowa grupa młodych freestylowych tancerek ze stowarzyszenia Sportowa Inicjatywa Warmia z Braniewa w najbliższy weekend reprezentować będzie Polskę na międzynarodowych zawodach Dancehall Master World w Paryżu.

- Podczas swoich treningów tancerki z grupy Inicjatywa Dance Studio wykazywały najwięcej umiejętności. Ponadto w ubiegłym roku, podczas startów dostawały największe noty w wystąpieniach solowych  i duetowych
- mówi trenerka i koordynatorka wyjazdu Małgorzata Siedlik.

Podróż na zawody do Paryża była możliwa m.in. dzięki wsparciu władz Braniewa i zaprzyjaźnionych firm, którzy pomogli tancerkom spełnić największe marzenie życia.

Dancehall Master World w Paryżu, to międzynarodowy turniej tańca z gwiazdami. Radio Eska Braniewo jako patron medialny przedsięwzięcia trzyma kciuki za podróż i za występy na zawodach w stolicy Francji.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE