Amatorzy z Braniewa zakończyli ligę

Autor: fanpejdż balpn Amatorzy z Braniewa zakończyli ligę

2021-07-16 7:46

Do rozgrywek Braniewskiej Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej w sezonie 2020/21 przystąpiło 13 drużyn. Runda jesienna BALPN rozpoczęła się 13 października 2020r, a runda wiosenna, w związku z obostrzeniami, wielokrotnie przekładana - 20 kwietnia.

Na podium BALP znaleźli się: na miejscu 1. - De Reiger. Na miejscu 2. uplasował się zespół Mundurowych, a podium zamknęli zawodnicy Apartamentu.

Najlepszym strzelcem został Wojciech Kimso (41 bramek). Drugie miejsce zajął Krystian Kowzan (40 bramek). Najlepszym bramkarzem został  Łukasz Pruchniewski Najlepszym zawodnikiem - Krystian Kowzan.

Wyróżnieni zostali zawodnicy: Damian Warowny, Kacper Dryka, Piotrek Sadowski, Szymon Biryło, Wojtek Gawryś, Eugeniusz Broniszewski.

Najlepszym 3 zespołom wręczono puchary i medale. Pozostałym statuetki, a indywidualnym zawodnikom pamiątkowe figury piłkarzy oraz nagrody rzeczowe. Każdy z zespołów otrzymał także dyplom i proporzec BALPN.