Akcja ratownicza na molo we Fromborku

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Na szczęście dzięki szybkiej reakcji to zdarzenia zakończyło się szczęśliwie.

Akcja ratownicza na molo we Fromborku

2023-02-08 7:22

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek (07.02.2023) na molo we Fromborku. 29-letni mieszkaniec grodu Kopernika w trakcie biegania prawdopodobnie poślizgnął się na molo i wpadł do wody.

29-latek z Fromborka może mówić o dużym „szczęściu w nieszczęściu”. We wtorek (07.02.2023) ok. godz. 20.00 był na molo we Fromborku. Uprawiał modny jogging. W trakcie biegania prawdopodobnie poślizgnął się na molo i wpadł do wody. Przez kilkanaście minut mężczyzna próbował wydostać się z mułu i wody, gdzie utknął. Wołanie o pomoc usłyszało trzech nastolatków, którzy wydobyli biegacza z opresji. Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze.

Ruszyła akcja ratownicza

Do pomocy skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wraz z łodzią, strażaków ochotników z Fromborka, zespół ratownictwa medycznego i policjantów. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji to zdarzenia zakończyło się szczęśliwie. Okazało się, że poszkodowany nie wymagał hospitalizacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Czy w Polsce paliwo na Orlenie jest najtańsze? Wyniki naszego śledztwa zaskakują!
Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE