Żednia. Wypadek śmiertelny. Nie żyje kierowca osobówki

i

Autor: KWP Białystok Żednia. Wypadek śmiertelny. Nie żyje kierowca osobówki

Żednia. Wypadek śmiertelny. Kierujący subaru uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

2020-10-02 12:14

Śmiertelny wypadek na trasie Białystok - Michałowo. W miejscowości Żednia kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. 61-latek zginął na miejscu.

Sprawdzamy bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych na al. Waszyngtona

Żednia. Wypadek śmiertelny. Zginął kierowca subaru

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 2 października, o godzinie 10.41. W miejscowości Żednia, na drodze wojewódzkiej nr 686, 61-letni kierowca samochodu osobowego marki subaru stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety zginął na miejscu.

Test na pieszego. Sprawdź, czy zdasz. Kilka pytań może naprawdę Cię zaskoczyć

- Wypadek nie spowodował utrudnień w ruchu - poinformowała nas st. sierż. Iza Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem Prokuratura, aby ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wielu kierowców często jeżdżących trasą Białystok - Michałowo wskazuje, że na DW 686 często dochodzi do wypadków, zwykle w wyniku nadmiernej prędkości. Ograniczenie obowiązujące na tym odcinku to 90 km/h.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?

Dębniki. Potrącenie rowerzystki przez hyundaia

Również dzisiaj po godzinie 10, na drodze wojewódzkiej 645, tuż przed miejscowością Dębniki (pow. zambrowski), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Na chwilę obecną droga w tym miejscu jest zablokowana. Zorganizowano objazd przez miejscowości Dobry Las, Rudka Skroda, Serwatki.

Aktualizacja: Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letnia kierująca hyundaiem, nie ustąpiła pierwszeństwa 63-latce jadącej rowerem. Rowerzystka została zabrana do szpitala. W miejscu zdarzenia nadal ruch jest zablokowany.