Żednia. Wypadek śmiertelny. Kierujący subaru uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

2020-10-02 12:14
Żednia. Wypadek śmiertelny. Nie żyje kierowca osobówki
Autor: KWP Białystok Żednia. Wypadek śmiertelny. Nie żyje kierowca osobówki

Śmiertelny wypadek na trasie Białystok - Michałowo. W miejscowości Żednia kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. 61-latek zginął na miejscu.

Sprawdzamy bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych na al. Waszyngtona

Żednia. Wypadek śmiertelny. Zginął kierowca subaru

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 2 października, o godzinie 10.41. W miejscowości Żednia, na drodze wojewódzkiej nr 686, 61-letni kierowca samochodu osobowego marki subaru stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety zginął na miejscu.

Test na pieszego. Sprawdź, czy zdasz. Kilka pytań może naprawdę Cię zaskoczyć

- Wypadek nie spowodował utrudnień w ruchu - poinformowała nas st. sierż. Iza Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem Prokuratura, aby ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wielu kierowców często jeżdżących trasą Białystok - Michałowo wskazuje, że na DW 686 często dochodzi do wypadków, zwykle w wyniku nadmiernej prędkości. Ograniczenie obowiązujące na tym odcinku to 90 km/h.

Dębniki. Potrącenie rowerzystki przez hyundaia

Również dzisiaj po godzinie 10, na drodze wojewódzkiej 645, tuż przed miejscowością Dębniki (pow. zambrowski), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Na chwilę obecną droga w tym miejscu jest zablokowana. Zorganizowano objazd przez miejscowości Dobry Las, Rudka Skroda, Serwatki.

Aktualizacja: Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letnia kierująca hyundaiem, nie ustąpiła pierwszeństwa 63-latce jadącej rowerem. Rowerzystka została zabrana do szpitala. W miejscu zdarzenia nadal ruch jest zablokowany.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE