Sesje na torze i wystawa. Zbliża się Torowe Zakończenie Sezonu Motocyklowego [AUDIO]

2021-10-13 14:01
PM Racing Team
Autor: PM Racing Team

Jednoślady opanują w najbliższą niedziele Tor Białystok, gdzie odbędzie się impreza Torowe Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

To będzie wydarzenie dla miłośników motocykli. Już w najbliższą niedzielę (17.10) na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się pierwsza taka impreza w naszym mieście, czyli Torowe Zakończenie Sezonu Motocyklowego z PM_Racing Team i Drunk Ninja Racing Team. 

Początkujący będą mogli spróbować swoich sił podczas otwartych 10- minutowych sesji, będą także sesje 15- minutowe dla osób zaawansowanych i znających się na rzeczy. Pod okiem Łukasza Wieczorka będziecie mogli nauczyć się serwisować motor i ustawić zawieszenie. Ratownicy z Grupy Medival nauczą podstaw pierwszej pomocy. Co jeszcze czeka na odwiedzających? O szczegółach opowiadają Prezes Seba, Radek Zapolnik i Basia Zalewska, POSŁUCHAJCIE:

Posłuchaj: Torowe Zakończenie Sezonu Motocyklowego

Impreza ma też wymiar charytatywny. Podczas wydarzenia odbędzie się akcja wspierająca  Dominika chorego na nowotwór. Imprezie patronuje Radio Eska Białystok.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE