Zaginął 50-letni mieszkaniec Białegostoku. Widzieliście go?

2022-07-12 15:13
Zaginął 50-letni mieszkaniec Białegostoku. Widzieliście go?
Autor: Własne Zaginął 50-letni mieszkaniec Białegostoku. Widzieliście go?

Policjanci z Komisariatu Policji nr IV w Białymstoku poszukują Leszka Tekienia. To 50-letni mieszkaniec stolicy Podlasia, który na początku lipca wyszedł z domu i ślad po nim zaginął.

Policjanci z Komisariatu Policji nr IV w Białymstoku poszukują 50-letniego Leszka Tekienia. Białostoczanin na początku lipca wyszedł z mieszkania, do chwili obecnej nie powrócił iw dalszym ciągu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja opublikowała rysopis mężczyzny:

  • wzrost około 168 cm,
  • krępej budowy ciała,
  • włosy krótkie, 2
  • ciemny blond,
  • oczy koloru niebieskiego.
Zaginął 50-letni mieszkaniec Białegostoku. Widzieliście go?
Autor: KMP w Białymstoku

W momencie wyjścia z mieszkania ubrany był w czarną koszulę z krótkim rękawem z napisem (prawdopodobnie w kolorze żółtym). Do tego spodnie, ciemnozielone typu bermudy za kolano, czarne sportowe buty i czapka z daszkiem. Poszukiwany miał też przy sobie czarny plecak.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 711 32 44 lub numerem alarmowym 112.

Szuszalewo (woj. podlaskie). Trzyosobowa rodzina wracała z niedzielnej wycieczki – zginęli w strasznym wypadku. Kacperek nie miał jeszcze roku
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE