Jaga Znicz

Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Wysoka wygrana Jagiellonii w pierwszym sparingu w Uniejowie [AUDIO]

2020-08-06 15:35

Jagiellonia Białystok wygrała 6:1 z drugoligowy Zniczem Pruszków podczas letniego zgrupowania w Uniejowie. To był pierwszy mecz kontrolny nowego trenera "Żółto-Czerwonych" Bogdana Zająca.

Spotkanie rozegrano w nietypowym wymiarze czasowym. Jedną cześć meczu trwała 45 minut, a dwie pozostałe po 30. Nowy szkoleniowiec Jagi mógł więc sprawdzić sporą część kadry. Najlepiej wypadli młodzieżowcy, którzy w spotkaniu ze Zniczem strzelili aż 4 gole.

Dwie bramki w pierwszej połowie zdobył Maciej Bortniczuk, po jednym trafieniu dołożyli Karol Struski i Krzysztof Toporkiewicz. Na liste strzelców wpisali sie również  Jesus Imaz i Bogdan Tiru.