Policja Toruń

i

Autor: M.Witt-Ratowska/Radio ESKA

Wypadek w Małym Płocku. Trzy rozbite samochody. Z jednego wydobywał się dym

2021-03-09 8:48

Kolneńscy policjanci, którzy w piątek rano jechali na służbę, pomogli poszkodowanym w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło na krajowej 63. Mundurowi błyskawicznie zabezpieczyli miejsce, udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym i odłączyli akumulatory w pojazdach, z których wydobywał się dym.

W piątek rano w okolicach Małego Płocka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Dwóch policjantów z kolneńskiej patrolówki jechało wtedy na służbę. Mundurowi, widząc rozbite samochody natychmiast ruszyli z pomocą.

Podlascy policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali służby ratunkowe oraz odłączyli akumulatory z pojazdów, z których wydobywał się dym. Jednocześnie udzielili pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i monitorowali ich funkcje życiowe aż do momentu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego.

Wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE