Tragiczny wypadek w Tatarowcach. Zginął kierowca z trójką dzieci. Wszczęto śledztwo [ZDJĘCIA]

2021-09-20 13:44
Tatarowce. Wypadek śmiertelny. Zginął kierowca i troje dzieci [ZDJĘCIA]
Autor: KWP Białystok

W poniedziałek Prokuratura Rejonowa w Białymstoku wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę na trasie z Białegostoku do Bobrownik. Zderzyły się tam czołowo samochód osobowy i ciężarówka. W tragicznym zdarzeniu zginął kierowca i troje dzieci.

Ofiary wypadku, do którego doszło w okolicach miejscowości Tatarowce (Podlaskie), to 30-letni kierowca samochodu osobowego i trójka podróżujących z nim dzieci w wieku 3, 6 i 9 lat. Ranna w wypadku pasażerka trafiła do szpitala.

Czytaj więcej: Tragiczny wypadek na Podlasiu. Nie żyje ojciec i troje dzieci

Obrażeń doznał też kierowca tira; policja informowała w niedzielę, że był on trzeźwy. Ruch w miejscu wypadku na drodze krajowej nr 65 został przywrócony w niedzielę wieczorem; w poniedziałek czasowo droga była tam znowu zablokowana na czas akcji wyciągania z rowu ciężarówki, która uczestniczyła w wypadku.

Śledztwo białostockiej prokuratury dotyczy okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Szef tej prokuratury Karol Radziwonowicz powiedział PAP, że pierwsze czynności w śledztwie, to opinie biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej, którzy wypowiedzą się co do przyczyn śmierci i obrażeń ofiar wypadku.(PAP)

Podlaskie. Leśna bimbrownia koło Gródka zlikwidowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE