Wypadek na DW 693. Kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu z pijanym kierowcą bmw

i

Autor: KPP Siemiatycze Wypadek na DW 693 w miejscowości Moszczona Pańska

Wypadek na DW 693. Kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu z pijanym kierowcą bmw

2023-02-09 9:58

Do wypadku na DW 693 w miejscowości Moszczona Pańska doszło w czwartek 9 lutego około godziny 6:00. Kierowca bmw po zderzeniu ze skodą uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że on jak również dwóch pasażerów było całkowicie pijanych. Kierująca skodą trafiła do szpitala.

Wypadek DW 693

Do groźnie wyglądającego wypadku na DW 693 w miejscowości Moszczona Pańska doszło w czwartek 9 lutego. W zderzeniu brały udział skoda i bmw.

Jak doszło do wypadku na DW 693?

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca bmw nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył skody. Następnie mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Policji bardzo szybko udało się znaleźć wszystkich uciekinierów, którzy byli pod wpływem alkoholem. Ponadto jeden z nich był poszukiwany listem gończym.

Utrudnienia na DW 693

Kobieta kierująca skodą trafiła do szpitala na obserwację. Droga DW 693 przez trzy godziny była całkowicie zablokowana. Aktualnie ruch w miejscowości Moszczona Pańska odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja:

11:00 Ruch odbywa się bez utrudnień.

Podlaskie. Pościg za przemytnikiem papierosów. BMW przejechało po kolczatce drogowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE