Wypadek na DW 673. Kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Trzy osoby w szpitalu

Powiat siemiatycki. Kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Trzy osoby w szpitalu
Autor: KPP Siemiatycze Powiat siemiatycki. Kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Trzy osoby w szpitalu

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 673. Kierująca volkswagenem kobieta podczas wyprzedzania straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku ona i dwaj pasażerowie w wieku 16 i 17 lat zostali zabrani do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 czerwca. Zgłoszenie o nim wpłynęło do podlaskich policjantów o godz. 7.20. Na drodze wojewódzkiej nr 693, odcinku Baciki Bliższe - Siemiatycze, 41-letnia kierującą volkswagenem podczas manewru wyprzedzania busa, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury [ZDJĘCIA]

- Kierująca oraz dwóch pasażerów w wieku 16 i 17 lat zostało zabranych do szpitala - poinformował Kamil Jaroć, oficer prasowy KPP w Siemiatyczach. 

W miejscu wypadku na czas prac służb wprowadzono ruch wahadłowy.

Również około godziny 7 w powiecie siemiatyckim doszło do innego groźnego wypadku. Opel zderzył się z fiatem: Wypadek na trasie Tolwin - Żuborice. Zderzenie opla z fiatem. Trzy osoby w szpitalu

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Raport z anteny 09.06, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE