Wybrano najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Właścicielka uważa, że jest piękny w środku i na zewnątrz

i

Autor: Screen Twitter Manchester News MEN

Wybrano najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Musicie zobaczyć ten cud natury!

2023-02-02 10:57

Pod koniec 2022 roku firma fotograficzna Parrot Print ogłosiła konkurs na najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Choć konkurencja była mocna, to zwycięzca mógł być tylko jeden. Okazał się nim pięcioletni piesek o imieniu Peggy. Suczka w nagrodę otrzymała profesjonalną sesję fotograficzną i serię zabiegów w psim spa.

Peggy została zostawiona, jako szczeniaczek w schronisku z powodu swojej odmiennej aparycji. Na szczęście szybko znalazła kochający dom. Jak twierdzi jej właścicielka, to dla niej była miłość od pierwszego wejrzenia! Teraz suczka zyskała międzynarodową sławę i jest zapraszana do największych brytyjskich telewizji.  

- Zgłosiliśmy Peggy do konkursu na najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii po tym, jak wielu przyjaciół i członków rodziny powiedziało nam, że prawdopodobnie ma duże szanse – tłumaczyła stacji BBC właścicielka pupila, Holly Middleton.

Suczka to mieszaniec grzywacza chińskiego i mopsa.

- Mamy tendencję do zapominania, że ​​Peggy nie jest standardowo wyglądającym psem. Jesteśmy bardzo świadomi, że niektórzy ludzie określają ją jako brzydką, ale zawsze jest to humorystyczny sposób i nie obrażamy się. Ona też nie! – mówiła BBC Holly.

Właściciela mimo, że jej piesek został okrzykniętym najbrzydszym psem, sama podkreśla, że tak nie uważa.

- Uważamy, że jest piękna zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i nie zmieniłaby jej za nic w świecie – mówi.

Główny sędzia i założyciel ParrotPrint, Matt Dahan, powiedział:

- Wszyscy absolutnie uwielbiamy Peggy. Kiedy ogłaszaliśmy ten konkurs, ani razu nie pomyślałem, że znajdziemy psa takiego jak ona, który potrafi być jednocześnie brzydki i taki słodki.

Po otrzymaniu kilku międzynarodowych zgłoszeń firma rozważa poszukiwanie najbrzydszego psa na świecie.

Źródło: Wybrano najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Musicie zobaczyć ten cud natury!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE