rajd podlaski

i

Autor: rajdpodlaski

Wojownicy i gwiazdy. Kilkuset tencerzy i kilkadziesiąt rajdówek. Ależ weekend w Białymstoku

2022-05-21 10:01

Masa wydarzeń czeka w ten weekend (20-22) w Białymstoku. Zaczną fighterzy, a zakończą lekkoatleci. Po drodze będzie ryk samochodów i niesamowite triki tancerzy.

East Side Fight 3

Opera podlaska ponownie będzie gościła najlepszych wojowników z naszego kraju i zza granicy.  Organizatorzy zaplanowali 7 pojedynków, w takich formułach jak muay thai, kickboxing oraz karate kyokushin. Przed własną publicznością zaprezentuje się białostoczanin Cezary Zugaj, który zmierzy się z zawodnikiem z Litwy.  Na gali wystąpią też zwodnicy z Algierii czy Ukrainy.

Gala East Side Fight 3 od godz. 20 w Operze Podlaskiej.

Street Noise Festiwal

Taniec uliczny opanuje Białystok. Bedzie to już 6. edycja zawodów, które za każdym razem ściągają najlepszych tancerzy z całego kraju. Uczestnicy zatańczą w takich stylach jak: Hip Hop, Breaking i Showcase.

Impreza powraca do Gwintu. W tym roku organizatorzy przygotowali dwie sceny.

Start w sobotę o godz. 9:00. Finały w niedzielę.

41. Rajd Podlaski

Do zawodów zgłosiło się blisko 90 załóg, które ścigać się będą podczas 9 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 100 km.

Pojawią się najszybsze i najbardziej zaawansowane samochody, jakimi można się ścigać w Polsce. Mają ponad 300 KM mocy. Jeden egzemplarz rajdówki Rally2 kosztuje ponad milion złotych!

Jeden odcinek specjalny zostanie rozegrany w centrum Białegostoku (Lniarskiego, Kalinowskiego i Skłodowskiej)

Start w sobotę od Od 18:20

Mityng Gwiazd

Już po raz czwarty najlepsi sportowcy z Polski i zza granicy pojawią się na Rynku Kościuszki w Białymstoku. W 5 konkurencjach zmierza się medaliści olimpijscy, mistrzostw świata i Europy w lekkiej atletyce.

Kibice zobaczą skok o tyczce, skoku wzwyż czy pchnięciu kulą kobiet i mężczyzn.

Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki w  niedzielę od godz. 14:30​

Święta Ulicy Jana Kilińskiego

Jedna z najpiękniejszych ulic w Białymstoku będzie po raz 12. obchodziła swoje święto.  Zaplanowano koncerty, pokazy strojów z lat 70 -tych, wystawy plenerowe i prezentacja zabytkowych samochodów. Ponadto Galeria Slendzińskich organizuje akcje związaną z malowaniem dżinsów.

Start w niedzielę od godz 12:00

Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah. Przyznała to wprost!