W Białymstoku odbędzie się kolejna demonstracja przeciwko wojnie

2022-03-01 13:55
demonstracja
Autor: Paweł Jakubowski

Mieszkańcy Białegostoku po raz kolejny wykrzyczą swoje oburzenie tym, co się dzieje na Ukrainie. Na Rynku Kościuszki wieczorem kolejna demonstracja przeciwko wojnie i wyraz wsparcia Ukraińcom walczącym z putinowskim agresorem.

Demonstracja odbędzie się we wtorek (1.03) na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Mieszkańcy skrzykują się, odpowiadając na apel Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Przywódca Ukrainy zaapelował w swoim orędziu do społeczności międzynarodowej o wyrażanie poparcia Ukraińcom i potępienie rosyjski agresji

Kilka dni temu, w niedzielę 27.02 mieszkańcy protestowali przed konsulatem Białorusi. Pojawiły się żądania o zerwanie wszelkich kontaktów dyplomatycznych ze wspierającym Rosję reżimem białoruskim. Postulowano o zawieszeniu działalności białoruskich konsulatów w naszym kraju.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE