Używane samochody w niskich cenach. Celnicy sprzedają auta przemytników [ZDJĘCIA]

2020-11-16 7:52

Izba Administracji Skarbowej (KAS) w Białymstoku planuje licytację samochodów, które przechwyciła od przemytników. Oferta skierowana jest do konkretnej grupy nabywców. Sprawdź, kto może z niej skorzystać.

Przemyt zabytkowych książek, map, produktów na potencję i papierosów

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku wydała komunikat o sprzedaży aut po cenie oszacowania w dniu 24 listopada, w placówce przy ul. Octowej w Białymstoku. Niestety nie każdy może wziąć udział w licytacji - dotyczy ona wyłącznie właścicieli stacji demontażu pojazdów. 

Sprawdź też: Używane samochody w niskiej cenie w Białymstoku. Kupisz je od Izby Celnej [ZDJĘCIA]

Warunek przystąpienia do sprzedaży stanowi przesłanie oferty zawierającej proponowaną cenę zakupu (oferowana cena nie może być niższa niż kwota oszacowania) wraz z danymi oferenta i jego podpisem na adres: Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Octowa 2, 15-399 Białystok lub złożenie oferty poprzez wrzucenie jej do skrzynki na dokumenty wpływające do Podlaskiego Urzędu Celno - Skarbowego znajdującej się w holu budynku (ul. Octowa 2, 15-399 Białystok) do dnia 20 listopada.

Pojazdy można oglądać w dniach od 18 do 19 listopada na parkingu Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo-Handlowym „Hals” Halina Korzyńska, Koplany Kolonia 35. Już teraz jednak możecie obejrzeć ich zdjęcia oraz przeczytać krótki opis w naszej galerii. Kliknij zdjęcie poniżej lub na samej górze artykułu, aby przejść do zestawienia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE