„U Pana Boga w Królowym Moście” będzie kręcony na Podlasiu. Kto może się zgłaszać do filmu? [SZCZEGÓŁY]

2022-08-02 16:34
Supraśl: „U Pana Boga w Królowym Moście” będzie kręcony na Podlasiu. Kto może się zgłaszać do filmu? [SZCZEGÓŁY]
Autor: pixabay.com Supraśl: „U Pana Boga w Królowym Moście” będzie kręcony na Podlasiu. Kto może się zgłaszać do filmu? [SZCZEGÓŁY]

Jeszcze w sierpniu 2022 r. na terenie województwa podlaskiego rozpoczną się zdjęcia do filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”. To kolejna już część słynnej produkcji „U Pana Boga za piecem”. Niektóre sceny nagrywane są w Supraślu pod Białymstokiem. Twórcy filmu szukają statystów do nowej części.

Po 13 latach od nakręcenia ostatniej części filmu z serii „U Pana Boga…” filmowcy ponownie wracają na Podlasie. Jeszcze w sierpniu 2022 r. mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnej komedii w reżyserii Jacka Bromskiego. Chodzi o film „U Pana Boga w Królowym Moście”, który będzie trzecią kontynuacją wielkiego hitu kinowego z lat 90. XX wieku, czyli „U Pana Boga za piecem”. Wcześniej ukazały się jeszcze:

  • „U Pana Boga w ogródku”,
  • „U Pana Boga za miedzą”.

„U Pana Boga w Królowym Moście” – castingi

Agencja aktorska „SCENERIA” ogłosiła w związku z tym nabór statystów do filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”. Jak czytamy w ogłoszeniu, zlecenie jest płatne, nie jest wymagane doświadczenie. Zainteresowane osoby proszone są o stawienie się:

  1. Supraśl (06.08) godz. 16:00-20:00, miejsce: Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy (ul. Piłsudskiego 7/3),
  2. Sokółka (07.08) godz.10:00-15:00 miejsce: Sokólski Ośrodek Kultury (ul. Piłsudskiego 1),
  3. Tykocin (6.08) godz. 9:00-14:00, miejsce: Port Kultury Tykocin (ul. Złota 2).
„U Pana Boga w Królowym Moście” – castingi
Autor: mylomza.pl

„U Pana Boga za piecem” – gdzie kręcono?

Film „U Pana Boga za piecem” oraz wszystkie jego kontynuacje kręcono w Sokółce, Supraślu, Białymstoku, Janowie, Królowym Moście i Tykocinie w województwie podlaskim. W filmie „U Pana Boga za miedzą” niektóre sceny nakręcono również w Gdyni.

„U Pana Boga za piecem” – o czym opowiada?

Seria „U Pana Boga…”, którą otwiera film „U Pana Boga za piecem”, to opowieść o urokach życia na podlaskiej wsi, gdzie najważniejszymi osobami są oczywiście proboszcz, wójt i komendant policji.

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE