Tysiące złotych leżały na ulicy. Dwaj mundurowi od razu je pozbierali

2021-09-24 15:18
Banknoty
Autor: pixabay

Niczego nieświadoma kobieta zostawiła portfel z pieniędzmi na dachu swojego samochodu. Gdy ruszyła, wszystko posypało się na jezdnię. Zdarzenie widzieli strażnik miejski oraz policjant. Mundurowi od razu ruszyli pozbierać banknoty.

W czwartek przed południem policjant z wydziału prewencji białostockiej komendy wspólnie ze strażnikiem miejskim patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli samochód przejeżdżający w rejonie skrzyżowania Piastowska-Branickiego. Z auta spadł portfel, z niego zaś wysypały się pieniądze. Niczego nieświadomy kierowca pojechał dalej.

Mundurowi, widząc całą sytuację, zatrzymali się na pobliskiej zatoczce. Pozbierali rozwianą gotówkę i portfel z dokumentami. Po kilku minutach podbiegła do nich roztrzęsiona kobieta, mówiąc, że zgubiła portfel. Dodała również, że położyła go na dachu samochodu. Zupełnie jednak o tym zapomniała i wraz z mężem odjechała. Potem zauważyła w lusterku wstecznym błyski radiowozu. Zorientowała się wówczas, że nie ma portfela.

Mundurowi zweryfikowali dokumenty oraz ilości gotówki, a potem zwrócili 65-latce jej własność. Okazało się, że kobieta przez swoją nieuwagę mogła stracić kilka tysięcy złotych.

Raport z Anteny 24.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE