Trwa akcja „Zwierzęce zwierzenia”

2021-10-26 9:26
Zwierzęce zwierzenia
Autor: pixabay.com

Każdy może wesprzeć zbiórkę środków na pomoc czworonogom. Wystarczy dodać na Instagram post ze zdjęciem zwierzaka i opisem, w którym pokaże się sposób na jego wsparcie w mniejszych lub większych trudnych chwilach.

Ma pomóc zwierzętom przebywającym w schroniskach walczyć z lękiem i samotnością. Rusza akcja „Zwierzęce zwierzenia”, którą organizuje HempKing. Wystarczy wrzucić w mediach społecznościowych post ze zdjęciem pupila i dodać hasztag konopnezwierzaki.

– Nasza akcja ma charakter ogólnopolski, ale liczymy na mocne zaangażowanie lokalnej społeczności. Wiemy, że białostoczanie nie są obojętni na los czworonogów, dlatego mamy nadzieję, że wielu z nich dołączy do „Zwierzęcych zwierzeń”. Zwierzaki poszukujące domu mierzą się z wieloma trudnościami – samotnością, stresem, lękiem czy problemami zdrowotnymi. Chcemy je wesprzeć i sprawić, że czas oczekiwania na nowy dom będzie łatwiejszy, dlatego przekazujemy partnerom naszej akcji olejki CBD przeznaczone dla czworonogów - mówi Damian Olędzki, założyciel marki HempKing.

Aby zgłoszenie do akcji było kompletne konieczne jest także oznaczenie profilu marki w poście oraz użycie dedykowanego akcji hashtagu #konopnezwierzaki. Zgłoszenie ma wartość 10 zł – po zakończeniu akcji HempKing podzieli zebraną kwotę na olejki CBD, które przekaże po równo organizacjom działającym na rzecz zwierząt.

TUTAJ więcej szczegółów.

Produkty trafią do Fundacji Zwierzęca Polana oraz Schroniska w Korabiewicach, które jest prowadzone przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE