Tragedia w Białowieży. Polski żołnierz znaleziony z raną postrzałową głowy!

2022-01-27 8:47
Tragedia w Białowieży. Polski żołnierz znaleziony z raną postrzałową głowy!
Autor: Własne Tragedia w Białowieży. Polski żołnierz znaleziony z raną postrzałową głowy!

W środę (26 stycznia) w parku w Białowieży w województwie podlaskim znaleziono żołnierza z raną postrzałową głowy. Mężczyzny nie udało się uratować.

22-latek nie stawił się w środę późnym popołudniem na odprawę w miejscu swojej służby. Kilka godzin później znaleziono go w parku w pobliżu miejsca, gdzie zakwaterowane jest wojsko.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM chodzi tu o 22-letniego żołnierza z 9. Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie w województwie warmińsko-mazurskim.

Mężczyznę odnaleziono z raną postrzałową głowy, niestety nie udało się go uratować. Aktualnie sprawę bada Żandarmeria Wojskowa i prokuratura.

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do wystrzału z broni służbowej, który spowodował śmierć żołnierza. Z komunikatu 16. Dywizji Zmechanizowanej, jaki pojawił się w czwartek rano na Twitterze, czytamy, że do zdarzenia doszło przed przystąpieniem mężczyzny do zmiany. Jego rodzina została poinformowana i objęto ją opieką psychologów.

Szwagrowie - strażacy OSP podpalali dla zarobku

Źródło: RMF FM

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE