Najlepsze kawiarnie w Białymstoku. Tu kawa smakuje najlepiej!

2020-07-06 16:25 Jacek Chlewicki

Najlepsze kawiarnie w Białymstoku! Nasze zestawienie powstało na podstawie ocen użytkowników portalu TripAdvisor. Gdzie kawa jest najsmaczniejsza? W którym lokalu panuje najlepszy klimat? Gdzie jest fajna i miła obsługa? Sprawdź naszą galerię!

Charles-Maurice de Talleyrand, francuski mąż stanu, w ten sposób opisał kawę: "Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość." Kawa to napój sławny na całym świecie. Ma wiele zalet. Kawa pobudza nasz organizm do działania, a także sprzyja odchudzaniu, bo zawarta w niej kofeina stymuluje procesy spalania tkanki tłuszczowej. 

Nietolerancja kofeiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wspólne picie kawy sprzyja też rozwijaniu kontaktów towarzyskich, często też jest nieodłącznym elementem spotkań w domu czy w restauracji. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, gdzie w Białymstoku są najlepsze kawiarnie. Szczegóły w naszej galerii.

Ranking powstał na podstawie ocen użytkowników jednego z największych portali turystycznych na świecie - TripAdvisor. Restauracje oceniają sami klienci. Piszą recenzję, a potem wystawiają ocenę. Portal zlicza wszystkie oceny i wystawia średnią. Na tej podstawie restauracja zajmuje konkretne miejsce w rankingu TripAdvisor. Oczywiście nie każdej recenzji i ocenie warto wierzyć, ale na pewno takie takie zestawienia mogą być dobrym wyznacznikiem, które lokale warto odwiedzać.

Sprawdźcie też pozostałe nasze artykuły:

TOP 10 Białystok. Zobacz te artykuły!