Tego u Andrzeja z Plutycz już nie zobaczycie! Co zrobił gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Tego u Andrzeja z Plutycz już nie zobaczycie! Co zrobił gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie"?

Rolnicy. Podlasie

Tego u Andrzeja z Plutycz już nie zobaczycie! Co zrobił gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie"?

2024-05-20 7:31

U Andrzeja z Plutycz od wielu miesięcy trwają intensywne prace remontowe i wszystko wskazuje na to, że wierni fani gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie" mogą za niedługo nie poznać gospodarstwa swojego ulubieńca. Co takiego dzieje się w maleńkiej wsi pod Bielskiem Podlaskim? Wszystkiego dowiedzieliśmy się z materiałów, jakie Andrzej z Plutycz umieścił na swoim kanale na YouTube. Nieoczekiwanie jeden bohater skradł Andrzejowi show. O kogo chodzi?

Andrzej z Plutycz po chwilowym zniknięciu z sieci zalicza wielki powrót na YouTube! Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" pojechała wówczas na obóz rehabilitacyjny do Szklarskiej Poręby, ale odkąd rolnik wrócił do siebie zalicza pasmo sukcesów. do tego stopnia, że wierni fani Andrzeja z Plutycz będą mocno zaskoczeni wyglądem podwórka. Rolnik o wszystkim informuje w swoich mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! Teraz znalazł na nie sposób

W galerii poniżej sprawdź najważniejsze informacje o Andrzeju z Plutycz

Wielkie zmiany u Andrzeja z Plutycz. Zobacz co zrobił!

W ostatnich materiałach na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" widzimy serię filmów, które pokazują jak zmienia się dom Onopiuków i jego otoczenie. W Plutyczach jeszcze w starym roku rozpoczął się remont wewnątrz domu, ale teraz to co się dzieje, to jakiś obłęd. Andrzej z Plutycz bowiem chce zniszczyć swój znak rozpoznawczy. O co chodzi? Co wydarzy się u gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie"?

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

Andrzej z Plutycz zniszczy słynne błoto? Po kłopocie Onopiuków ani śladu!

Chodzi oczywiście o słynne błoto, które od lat dokuczało w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz. Konkretnie przeszkadzało Andrzejowi, który miał dość błota utrudniającego nie tylko pracę na podwórku, ale również odwiedziny jego fanów. Teraz wszystko wskazuje na to, że kłopot z głowy! Na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" widzimy serię czterech filmów, gdzie profesjonalna firma zajmuje się osuszeniem terenu, a następnie odpowiednia posypka i wylewką betonu.

Jak na razie po słynnym błocie w Plutyczach ani śladu! Na jak długo? Czy Andrzej z Plutycz już pozbył się największego problemu? Jak myślicie? Co na to fani serialu "Rolnicy. Podlasie"?

Rolnicy. Podlasie. Pyzy o zachodzie słońca. Zasłużony odpoczynek Gienka i Sławka