Teatr Dramatyczny w Białymstoku wznawia działalność

2021-05-11 10:29 EWW
Teatr Dramatyczny zaprasza widzów
Autor: Bartek Warzecha

Już 29 maja na deskach Teatr u Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zobaczycie spektakl „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz.

– Informacja o otwarciu instytucji kultury wywołała ogromną radość, zarówno wśród pracowników, jak i wśród widzów. Cieszymy się, że nadchodzący miesiąc widzowie będą mogli spędzić w teatrze. Oprócz znanych i lubianych spektakli, pojawią się także nowości – wyjaśnia Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

Na deski Teatru wraca „Hobbit” w reżyserii Grzegorza Suskiego. W siedzibie Teatru to przedstawienie zobaczymy 30 maja oraz 1 i 2 czerwca. „Hobbit” jest sztuką uwielbianą przez młodzież, dlatego Teatr stworzył możliwość – specjalnie dla szkół – uczestniczenia w transmisji spektaklu prosto ze sceny: 28 maja o godzinie 9:00 lub 12:00.

Z kolei 4, 5 i 6 czerwca w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku zobaczycie farsę „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Przedstawienie porusza problem poligamii i skłania do refleksji, czy jest ona w ogóle możliwa. Szczegółowe informacje na temat godzin oraz cen biletów dostępne są na stronie internetowej: dramatyczny.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE