Szansa na sukces. Muzyk z Białegostoku wystąpił w programie. Zobacz, jak mu poszło!

2020-03-30 12:40 hz
Szansa na sukces. Julian Lesiński w programie
Autor: https://www.facebook.com/julianlesinski Szansa na sukces. Julian Lesiński w programie

Julian Lesiński to muzyk, piosenkarz, aktor i dziennikarz radiowy, który od 10 lat działa w Białymstoku. W niedzielę pojawił się w nowym odcinku programu "Szansa na sukces". Czy udało mu się go wyśpiewać? Przekonaj się i sprawdź szczegóły na bialystok.eska.pl!

Szansa na sukces. W programie wystąpił Julian Lesiński z Białegostoku

Julian Lesiński to polski piosenkarz, aktor oraz dziennikarz radiowy. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali wokalnych. Brał udział m.in. w eliminacjach Eurowizji 2018 w San Marino, zajmując 3. miejsce w walce o tzw. dziką kartę i zdobywając blisko 200 tys. głosów. Urodzony w Radomsku Lesiński od 10 lat tworzy w Białymstoku. Teraz swoich sił spróbował w popularnym programie "Szansa na sukces".

Odcinek z jego udziałem wyemitowano 29 marca. Uczestnicy zmierzyli się z repertuarem Izabeli Trojanowskiej, wykonując takie utwory, jak „Tyle samo prawd ile kłamstw”, „Wszystko, czego dziś chcę”, „Sobie na złość”, „Pieśń o cegle” czy „Na bohaterów popyt minął”. Czy Julian Lesiński wyśpiewał sobie szansę na sukces?

Niestety dla niego, zwyciężczynią programu okazała się Żaneta Łabudzka. Wokalistka znana z udziału m.in. w „The Voice of Poland” wygrała, wykonując piosenkę „Jestem twoim grzechem” i tym samym zakwalifikowała się do finału "Szansy na sukces". Julian Lesiński, pomimo przegranej, dobrze wspomina swój występ.

Występ Lesińskiego można obejrzeć za darmo w powtórce programu na antenie TVP2: Szansa na sukces odc. 5 – Izabela Trojanowska.

Julian Lesiński po przeprowadzce do Białegostoku występował m.in. w Teatrze Dramatycznym - spektakl taneczny "RE-WIZJE" (reż. Grażyna Radziszewska). ; Białostockim Teatrze Lalek - "Krótki kurs Teatru Najnowszego". (reż. Wojciech Szelachowski), "Czekając na pierwszą gwiazdkę". (reż. Ryszard Doliński]). W lipcu 2016 roku premierę miał debiutancki mini-album “Nieznane – Zapomniane”, który został wydany we wsparciu crowfoundingowym "Polakpotrafi.pl". Na krążku oprócz dwóch autorskich utworów, znalazły się współczesne interpretacje piosenek z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Przez kilka lat na antenie jednej z białostockich stacji radiowych.

ESKA Top 5 - odc. 114

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.