Startuje Kiermasz Wielkanocny na Giełdzie przy ul. Andersa. Znamy program imprezy!

i

Autor: https://www.podlaskiecentrum.pl/ Startuje Kiermasz Wielkanocny na Giełdzie przy ul. Andersa. Znamy program imprezy!

Zakupy

Startuje Kiermasz Wielkanocny na Giełdzie przy ul. Andersa w Białymstoku. Znamy program imprezy!

2023-03-31 16:06

Święta Wielkanocne tuż tuż, w związku z tym w Białymstoku w najbliższy weekend będzie sporo atrakcji. Na Stadionie Miejskim odbędzie się chociażby Festiwal Roślin, na Giełdzie przy ul. Andersa za to organizowany jest Kiermasz Wielkanocny. Jakie atrakcje czekają na klientów?

Organizatorem Kiermaszu Wielkanocnego na Giełdzie Andersa w Białymstoku jest Eco Akademia. W 2023 r. organizowana jest już III edycja Eko Akademii, a trzecim wydarzeniem w jej ramach jest właśnie Kiermasz Wielkanocny. Z tej okazji przygotowane zostaną ciekawe spotkania oraz możliwość zrobienia zakupów przed świętami Wielkiej Nocy. Przypominamy, że 2 kwietnia będzie niedziela handlowa.

Kiermasz Wielkanocny na Giełdzie Andersa – program

Sobota 1 kwietnia (9:00-12:00, Nowa hala, lok.344)

  • Zdrowe potrawy wielkanocne;
  • Wspólne gotowanie z Anną Kuczkin;
  • Degustacja ciast wielkanocnych;
  • Degustacja pasztetów;
  • Wspólne malowanie pisanek przez dzieci i upominki.

Niedziela 2 kwietnia (niedziela handlowa)

Szansa na zrobienie przedświątecznych zakupów: piękne palmy, regionalne wyroby (swojskie jajka, sery, wędzone wędliny oraz pyszne domowe ciasta).

Białystok. Policjanci dostali dramatyczne zgłoszenie. Liczyła się każda minuta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE