Speed w Białymstoku. Pirat drogowy pędził 116 km/h po w centrum miasta

2020-02-21 12:36
Pirat w centrum Białegostoku
Autor: KWP Białystok Pirata w centrum Białegostoku złapała kamera policjantów z grupy SPEED

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który w centrum Białegostoku przekroczył prędkość o 66 km/h. Ukarali go także wysokim mandatem i punktami karnymi.

Kierowcę, który znacząco złamał przepisy, białostoccy mundurowi zatrzymali w poniedziałek, 17 lutego. Ich kamera zarejestrowała forda, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Na ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego białostoczanin jechał 116 km/h. Ograniczenie prędkości na tym odcinku drogi to 50 km/h.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Mundurowi ukarali go również mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Grupa SPEED w Białymstoku cyklicznie łapie nieodpowiedzialnych kierowców. W ostatnim czasie doprowadzili do następujących zatrzymań:

Przekroczył prędkość o 66 kmh w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE