Śmierć mężczyzny podczas interwencji policji na ul. Wierzbowej w  Białymstoku. Wcześniej biegał po jezdni i próbował wsiąść do aut

i

Autor: pixabay.com pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w Białymstoku

Śmierć mężczyzny podczas interwencji policji w Białymstoku. Wcześniej biegał po jezdni i próbował wsiąść do aut

2023-05-25 9:36

W czwartek rano 25 maja w godzinach porannych w Białymstoku doszło do nagłej śmierci mężczyzny. 24-latek wcześniej miał biegać po ul. Wierzbowej, wbiegać pod samochody i próbować do nich wsiadać. Interweniowała policja i to właśnie podczas czynności mundurowych doszło do utraty przytomności i funkcji życiowych.

Śmierć mężczyzny na ul. Wierzbowej w Białymstoku

W czwartek 25 maja na ul. Wierzbowej w Białymstoku zmarł 24-letni mężczyzna. Jak informuje podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, policja zgłoszenie otrzymała przed godz. 6:00. Chodziło o mężczyznę, który biegał po ulicy, wbiegał pod samochody i próbował do nich wsiadać.

Policja podjęła się interwencji. Niestety w ich trakcie mężczyzna zmarł. - W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna stracił przytomność i funkcje życiowe. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych jego życia nie udało się uratować – dodał Krupa.

Jak dowiedział się portal bialystokonline.pl z relacji świadków zdarzenia wynika, że mężczyzna był obezwładniany przez policjanta, przytrzymywany kolanem, gdy ten leżał na ziemi. Zmarł przy policyjnym radiowozie. 

Białystok. Kobieta znęca się nad psem. Zwierzę piszczy z bólu. Okrutne zachowanie 24-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE