Kibicujecie Pani Wiesi? Białostoczanka szuka miłości w sanatorium

2020-01-13 12:15

Sanatorium Miłości 2020 to 2. sezon reality show, który szybko zdobył sympatię widzów TVP. Jedną z uczestniczek nowej edycji jest skromna i prostolinijna Pani Wiesława z Białegostoku.

Pani Wiesława to jedna z uczestniczek kolejnej edycji popularnego serialu Telewizji Polskiej "Sanatorium Miłości". Mieszka w Białymstoku. Opisuje siebie jako osobę skromną i prostolinijną. Pani Wiesia na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, a dopiero potem myśli o sobie.

Białostoczanka jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa. W mężczyznach ceni przede wszystkim wnętrze: charakter oraz wartości, które wyznają. W programie "Sanatorium Miłości" będzie - wraz pozostałymi 11 uczestnikami - korzystać z jesieni swego życia, przeżywając wspólnie przygody - również miłosne

Czy rozpalenie młodzieńczych uczuć jest możliwe również w dojrzałym wieku? To pytanie postawili przed sobą i uczestnikami twórcy telenoweli dokumentalnej stworzonej z myślą o osobach na emeryturze. Pomimo iż w programie udział biorą osoby starsze, cieszy się on sympatią ludzi młodym wieku. Jedną z osób, której widzowie mogą kibicować, jest Pani Wiesława z Białegostoku. Kim jest oraz jak potoczą się jej losy w "Sanatorium Miłości 2"?

Sanatorium Miłości 2020. Uczestnicy: Kim jest Pani Wiesława z Białegostoku?

Pani Wiesława ponad 20 lat mieszkała we Włoszech. Od 8 lat przebywa na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Samodzielnie przerabia sobie ubrania kupowane w lumpeksach, co żartobliwie określa "stylem Wieśki".

Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawida i Magda Narożna? [WIDEO]

Białostoczanka uwielbia gotowanie, wizyty w kinie czy teatrze, a także spotkania z ludźmi. W wolnym czasie uprawia także swój ogródek. Ceni sobie prawdziwą miłość. Definiuje ją jako pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. Pani Wiesia to osoba szczera, poukładana i bardzo gadatliwa.

Adam Kraśko vs Kruszwil na Fame MMA? Rolnik wyzwał youtubera na walkę w klatce

U mężczyzn kobieta ceni wnętrze i to, jaki mają charakter. Wygląd nie ma znaczenia, ale liczy się czystość i dbanie o higienę. Jest empatyczna. Potrzebującemu oddałaby ostatnią kromkę chleba. Lubi pomagać i troszczyć się o inne osoby.

Jak czytamy na stornie internetowej Sanatorium Miłości, pani Wiesia ma nadzieję, że jej wybranek będzie miał samochód. Sama nie ma prawa jazdy. Jej marzeniem jest kupienie sobie pieska. Przyznaje, że jedynym, co może ją w życiu zaskoczyć, jest prawdziwa miłość.

Sanatorium Miłości 2020. O co chodzi w programie?

"Sanatorium Miłości" to telenowela dokumentalna TVP - program typu reality show, którego bohaterami są osoby na emeryturze. 6 kobiet i 6 mężczyzn w trakcie kolejnych odcinków wspólnie odbywa przygody, dzięki którym mogą cieszyć się życiem w dojrzałym wieku. Czy uda im się przeżyć drugą młodość? A może po raz kolejny lub pierwszy w życiu poczują prawdziwą miłość?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE