Sanah wystąpi w Białymstoku! BILETY do zdobycia w Radiu ESKA!

2021-07-05 10:58
Sanah wystąpi w Białymstoku!
Autor: Magic Records Poland

Już w najbliższą środę (7.05) sanah #NoSory Tour zagości w Białymstoku. Wokalistka wystąpi w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Mamy jeszcze trzy podwójne wejściówki!

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową! #NoSory Tour to 18 przystanków i koncertów w całej Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. Sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Sanah została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia”„no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, Sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W lutym 2021 wydała nowy singiel, "Ale jazz!" nagrany razem z Vito Bambino, który jest zapowiedzią jej nowego projektu.

Sanah wystąpi w Białymstoku 7 lipca w ramach #NoSory Tour. Koncert odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Słuchaj i wygrywaj z Radiem ESKA! Wejdź na https://eska.pl i słuchaj nas, aby zgarnąć bilety na koncert Sanah w Białymstoku. Na to wydarzenie nie ma już dostępnych biletów, wejściówki tylko u nas!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE