Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego". Policji tłumaczył, że spieszy się na stację paliw [WIDEO]

2021-10-25 10:43
Pirat drogowy wyprzedzał na trzeciego. Policji tłumaczył, że spieszy się na stację paliw
Autor: KWP Białystok Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego". Policji tłumaczył, że spieszy się na stację paliw

Policjanci z podlaskiej grupy Speed nagrali kierowcę volkswagena, który na krajowej 65 wyprzedzał „na trzeciego”. Zmusił innych kierowców do hamowania i nagłego zjeżdżania na pobocze. Gdy został zatrzymany, tłumaczył funkcjonariuszom, że spieszy się na stację benzynową.

Do zdarzenia doszło na krajowej 65 w miejscowości Ruda. Kamera radiowozu zarejestrowała niebezpieczny manewr kierowcy osobowego volkswagena. Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak mężczyzna, dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia, wyprzedza "na trzeciego". Swoją brawurową jazdą zmusił jadących z przeciwka kierowców do nagłego zjeżdżania na pobocze, a wyprzedzanych do gwałtownego hamowania.

- Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 42-letni mieszkaniec powiatu białostockiego.Tłumaczył się, że spieszył się na stacje benzynową - informuje podlaska policja.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz ukarali go mandatem karnym w wysokości 1000 złotych. Jego konto zasiliło 11 punktów karnych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na krajowej 65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE