Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką? Zdradził, kogo widzi u swego boku

2020-05-15 11:35
Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką? Zdradził swój typ kobiety
Autor: Materiały producenta Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką? Zdradził swój typ kobiety

Rolnicy Podlasie. Andrzej Onopiuk z gospodarstwa w Plutyczach niedaleko Bielska Podlaskiego zdradził, jaką partnerkę widziałby u swego boku na roli. Czy podobają mu się panie "z miasta"? Jaki jest jego typ kobiety?

Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką?

Andrzej Onopiuk wraz z ojcem, Gienkiem, prowadzą gospodarstwo w Plutyczach. To jedno z ulubionych bohaterów popularnego serialu "Rolnicy. Podlasie", którego 2. sezonu oglądać możemy co tydzień na antenie Fokus TV. W codziennych pracach pomaga Gienkowi i Andrzejowi brat tego drugiego, Jarek.

Zobacz: Rolnicy z Podlasia: Nagła zmiana u Gienka i Andrzeja. Czeka ich ciężka praca [WIDEO]

W nowym odcinku, w trakcie prac w oborze, to właśnie najmłodszy z całej trójki skarżył się, że przez robotę nie ma nawet komu ugotować obiadu. Andrzej wytłumaczył bratu, że na takie czynności brakuje czasu.

– Trza gospodyni zapoznać – poradził Jarek Andrzejowi.

– Ano trzeba – zgodził się rolnik.

Czy Andrzej Onopiuk rozgląda się za kimś, kto odciążyłaby go w codziennych obowiązkach na roli? Bohater serialu zdradził, jaka kobieta nadawałaby się według niego do gospodarstwa:

Rolnicy: Podlasie. Zwiastun odc. 5
Posłuchaj, jakie znaczenie dla seksualności kobiety, mają operacje ginekologiczne. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Rolnicy. Podlasie online. Gdzie oglądać 5. odcinek 2. sezonu w internecie?

Premiera nowego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie" sezon 2. odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 17 maja, na antenie Fokus TV. Początek o godz. 20. Gdzie oglądać 5. odcinek 2. sezonu "Rolników z Podlasia" w internecie?

Rolnicy. Podlasie online dostępni są w internecie na platformie IPLA TV. Wszystkie odcinki znajdziesz na oficjalnej stronie Fokus TV: https://www.fokus.tv/serial/rolnicy-podlasie/. Odcinek 5. pojawi się online po niedzielnej premierze, we wtorek, 19 maja.

Rolnicy. Podlasie w Fokus TV. Gdzie oglądać wszystkie odcinki?

Sezon 2. programu "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest od niedzieli, 19 kwietnia. To właśnie wtedy swoją premierę miał 1. odcinek nowego sezonu. Kolejne odcinki pojawiają się na antenie Fokus TV w kolejne niedziele. Daty emisji odcinków 1-8 to:

Wszystkie odcinki "Rolników z Podlasia" można oglądać za darmo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE