Rolnicy Podlasie. U Gienka i Andrzeja z Plutycz zima na całego! [ZDJĘCIA]

2021-01-20 7:35 natu
Rolnicy Podlasie. U Gienka i Andrzeja z Plutycz zima na całego!
Autor: Facebook - Gienek i Andrzej Rolnicy Podlasie. U Gienka i Andrzeja z Plutycz zima na całego!

Ostatnie dni na Podlasiu mijają pod znakiem śniegu i mrozów. Nie inaczej jest w Plutyczach, gdzie na co dzień mieszkają Gienek i Andrzej, najpopularniejsi bohaterowie serialu „Rolnicy Podlasie”. Młodszy z Onopiuków postanowił pochwalić się, jak spędza zimowy czas w gospodarstwie i poza nim.

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz – co robią zimą? [20.01.2021]

Zima na wsi bywa bardziej surowa niż w mieście. Gienek i Andrzej z Plutycz są już jednak przygotowani na tęgie mrozy, dlatego na co dzień cieszą się nadejściem dawno niewidzianego w Podlaskiem śniegu. Ojciec i syn prowadzą wspólnie gospodarstwo pod Bielskiem Podlaskim, a ich losy można było śledzić w dwóch pierwszych sezonach serialu „Rolnicy Podlasie”. Trwają właśnie zdjęcia do nowych odcinków, a niebawem ruszy 3. sezon bijącego rekordy popularności reality show (Zobacz: Rolnicy Podlasie. Sezon 3 odcinek 1. Wiemy, kiedy premiera i nowe odcinki!).

W niedzielę Andrzej Onopiuk postanowił pokazać fanom, jak biało jest w Plutyczach. Na swoim fanpage’u opublikował kilka zdjęć z dopiskiem (pisownia oryginalna):

- Piękna zima a jak u was dużo śniegu.

Post Andrzeja spotkał się z tysiącem pozytywnych reakcji i setkami komentarzy fanów, którzy w odpowiedzi dzielili się m.in. zdjęciami ze swoich miejscowości. Fotografie pokazują, jak biało zrobiło się w ostatnich dniach nie tylko na Podlasiu, ale w całej Polsce. Niektórzy wrzucali nawet zdjęcia z morsowania czy ognisk, pokazując, że doskonale bawią się podczas bardzo niskich temperatur.

"Rolnicy. Podlasie": Niebezpieczna pogoń za monstrualnym bykiem.

Rolnicy Podlasie. Andrzeja i Gienka zabraknie w nowym trzecim sezonie?

Niestety, społeczność fanów programu „Rolnicy Podlasie” obiegła niedawno wieść, że Gienka i Andrzeja Onopiuków może zabraknąć w nowym sezonie. Powodem wycofania się ojca i syna miałoby być zmęczenie popularnością. Andrzej niejednokrotnie wspominał, że niektórzy z odwiedzających gospodarstwo w Plutyczach sprawiają problemy, przynosząc m.in. alkohol, a sąsiedzi donoszą na Onopiuków do sanepidu czy na policję. Andrzej twierdził, że nieprzyjemności wynikają głównie z ludzkiej zawiści.

- Ludzie myślą, że my tutaj obok jakiś pałac mamy – tłumaczył w jednym z wywiadów. - Nic takiego nie ma miejsca. Pokazujemy wszystko takie, jak jest, jak widać – dodawał Andrzej.

Problemy z sąsiadami spowodowały m.in. kontrole sanepidu w gospodarstwie. Andrzeja zatrzymała nawet policja. Czy nieprzyjemności związane z popularnością Onopiuków sprawią, że zabraknie ich w nowym sezonie serialu "Rolnicy Podlasie"?