Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-29 13:15
Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Zapowiedź 8. odcinka 3. sezonu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Autor: telewizja FOKUS TV

Nowe przygody bohaterów serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" już w tę niedzielę! Wiemy już, co wydarzy się w 8. odcinku 3. sezonu. U Gienka i Andrzeja w Plutyczach znowu zajdą zmiany, które zaskoczą samego Jastrzębia. Tomek i Monika oddadzą się wspomnieniom, a Olek i Michał powitają nowych mieszkańców gospodarstwa. Sprawdźcie najnowsza zapowiedź 8. odcinka!

"Rolnicy. Podlasie" to serial, który podbił serca setek tysięcy osób w całej Polsce. Oglądalność kolejnych odcinków bije rekordy, a bohaterowie tacy jak Gienek i Andrzej czy Emilka Korolczuk cieszą się niesłabnącą, stale rosnącą popularnością. Widzowie z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, które pojawiają się co tydzień na antenie FOKUS TV. Rolnicy z Podlasia skradli ich serca szczerością, swojskością i poczuciem humoru. O tym, co dzieje się w ich gospodarstwach, opowiadają nie tylko na ekranach telewizorów, lecz także na profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu każdy może zobaczyć, jak wygląda na co dzień życie na podlaskiej wsi, gdzie pracy nigdy nie brakuje, a zadania, którym na co dzień musi sprostać rolnik, wcale nie okazują się łatwe.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Gienek, Andrzej i Emilka POD OSTRZAŁEM. „Fala jadu i nienawiści”

Producenci kultowego serialu zdradzili już, co wydarzy się w nowym, 8. odcinku 3. sezonu. Kogo w nim zobaczymy? Co się zmieni w gospodarstwach ulubionych bohaterów? Przeczytajcie o tym niżej! Zobaczcie także zdjęcia z planu najnowszego odcinka.

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

Rolnicy Podlasie. Co się wydarzy w 8. odcinku? [ZAPOWIEDŹ]

W 8. odcinku 3. sezonu "Rolników. Podlasie" Jastrząb odwiedzi Gienka i Andrzeja. Będzie mocno zaskoczony zmianami wprowadzonymi w gospodarstwie. Do Plutycz dotrze również sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję. W Pokaniewie Tomek i Monika wracają wspomnieniami do swoich pierwszych inwestycji. Dokumentaliści rejestrują pracę Białorusinów zatrudnionych przez gospodarzy. Wraz z nimi Tomek rozbiera zniszczony dach stodoły w dawnym gospodarstwie dziadka, aby przygotować pomieszczenie pod nowe inwestycje. U Olka i Michała w Haćkach przychodzą na świat cielęta. Rolnicy pokazują, jak należy karmić stado. Natalia spodziewa się dziecka. Wraz z Michałem zastanawiają się nad imieniem dla córeczki.

Rolnicy. Podlasie - odcinek 8. sezon 3. Gdzie oglądać? O której godzinie?

Nowe odcinku serialu "Rolnicy. Podlasie" możemy oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.15. Emisja 8. odcinka już 2 maja. O godz. 19.15 na FOKUS TV obejrzeć będzie można powtórkę odcinka 7., a od godziny 11.20 - powtórki odcinków poprzednich sezonów. Po emisji w telewizji nowe odcinki "Rolników. Podlasie" dostępne są w Internecie na platformie IPLA TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE