Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Andrzej z Plutycz myśli o weselu? „Niewykluczone”

2021-03-16 11:32
Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Andrzej z Plutycz myśli o weselu?
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Andrzej z Plutycz myśli o weselu?

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3 już ruszył! Gienek i Andrzej z Plutycz to bez wątpienia najpopularniejsi bohaterowie serii, na których przygody czekają setki tysięcy widzów. W 1. odcinku nowego sezonu Onopiukowie pojawili się na wystawie zwierząt w Szepietowie. Uwagę fanów przykuł jeden istotny szczegół w trakcie nowego odcinka.

W premierowym odcinku 3. sezonu „Rolników z Podlasia” mogliśmy śledzić nowe przygody znanych i lubianych bohaterów serii. Gienek i Andrzej, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalni rolnicy w kraju, pojawili się na targach koni w Szepietowie niedaleko Wysokiego Mazowieckiego. Ojciec i syn mają w gospodarstwie w Plutyczach cztery klacze. Na targach pojawili się w poszukiwaniu ogiera. Gienek Onopiuk stwierdził w pewnym momencie, że skoro mają już u siebie niebieskie krowy, to najwyższa pora sprawić sobie siwego ogiera. Zakupy w Szepietowie w pewnej chwili wkroczyły na wysoki poziom. Andrzej oferował za ogiera nawet kilkanaście tysięcy złotych. Do transakcji nie doszło, jednak uwagę widzów zwrócił jeden istotny szczegół. Właściciel ogiera podczas rozmowy z rolnikami zwrócił młodszemu z Onopiuków uwagę, że ogier ładnie wychodzi w bryczce i może się przydać Andrzejowi na wesele. Bohater „Rolników. Podlasie” przyznał, że nie jest to wykluczone. Czyżby rolnik z Plutycz myślał powoli o weselu?

ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie": Ile NAPRAWDĘ zarabiają Gienek i Andrzej?

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie – 3 sezon, odcinek 1. Nowe odcinki online

Andrzej i Gienek to prości i sympatyczni rolnicy z Podlasia, którzy podbili serca widzów serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Prowadzą duże gospodarstwo, w którym hodują m.in. słynne niebieskie krowy. Łącznie mają około 40 sztuk bydła, 5 koni, a także kurki, kaczki, gęsi czy indyki. Cały ich majątek to 50 hektarów ziemi. Żyją bardzo skromnie, w drewnianym domu. Niedawno wzbogacili się o szambo, w którego wybudowaniu pomogła zbiórka internetowa, a w prace zaangażowali się okoliczni znajomi oraz sympatycy rolników z Podlasia.

Czytaj więcej: Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają wreszcie SZAMBO! [ZDJĘCIA]

Nowe odcinki 3. sezonu możemy już oglądać w każdą niedzielę o godz. 20. Premiera 1. odcinka miała miejsce 14 marca. Obok Onopiuków na targach w Szepietowie mogliśmy także śledzić losy Jarka, Agnieszki i Jurka z Ciełuszek czy Bogdana z rodziną. W nowym odcinku pojawiła się także Emilia Korolczuk z Laszek. Będąca obecnie w ciąży rolniczka wraz z mamą i babcią przygotowywały ogórki na zimę.

Serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” okazał się prawdziwym hitem FOKUS TV. Wokół bohaterów pojawiła się mocno zaangażowana społeczność, która śledzi ich losy nie tylko w telewizji, lecz także w mediach społecznościowych. Niektórzy odwiedzają rolników osobiście w ich gospodarstwach. Niestety, nie zawsze są to wizyty oczekiwane lub kulturalne, czego wyraz niejednokrotnie dawała Emilia Korolczuk, skarżąc się, że jest nękana przez „fanów” na własnym podwórku czy przez telefon. Z kolei Andrzej z Plutycz nie raz apelował do odwiedzających, bo nie przynosili do gospodarstwa alkoholu, ponieważ on nie pije, a jego ojciec mam problemy z odmawianiem tego typu podarunków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE