Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dom, hektary, majątek

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek Onopiuk (66 l.) i jego syn Andrzej (38 l.)

Rolnicy. Podlasie. POŻAR w Plutyczach! Spłonęła prawie cała wieś [ZDJĘCIA]

2021-08-26 19:03

"Rolnicy. Podlasie": To nie żart. Plutycze mogły kompletnie zniknąć z mapy województwa podlaskiego. Przed wojną we wsi wybuchł pożar, w którym spłonęła prawie cała wieś. Jego historię poznamy w najnowszym odcinku serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie", gdy Gienek i Andrzej odwiedzą ojca chrzestnego Gienka.

Już w najbliższą niedzielę premierę będzie miał nowy odcinek bijącego rekordy oglądalności serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Nie może w nim zabraknąć ulubieńców widzów, Gienka i Andrzeja. Czego tym razem dowiemy się o rolnikach z Plutycz? Jakie ich przygody będą mogli śledzić fani serialu? Sprawdźcie, co wydarzy się w najnowszym odcinku "Rolników. Podlasie"!

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej - ile NAPRAWDĘ zarabiają rolnicy z Podlasia?

Rolnicy. Podlasie: Pożar w Plutyczach! Gienek odwiedza chrzestnego [26.08.2021]

W Plutyczach czeka nas wielkie wędzenie. Jastrząb i Gienek udają się wraz z Andrzejem i Jarkiem do ojca chrzestnego Gienka, aby uwędzić kiełbasę

Panowie ustawią prowizoryczną wędzarnię, a potem zawiążą kiełbasę w pętka. Następnie rolnicy rozpoczną wędzenie. Przy okazji prac ojciec chrzestny Gienka odda się wspomnieniom. Mężczyzna, będący w przeszłości cieślą, wspominać będzie pożar sprzed wojny, w którym to spłonęły prawie całe Plutycze!

Zobacz niżej GALERIĘ ZDJĘĆ z NOWEGO ODCINKA:

Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie

W nowym odcinku "Rolników. Podlasie" odwiedzimy również Pokaniewo. Tam Tomek eksperymentować będzie z nową wysokobiałkową paszą dla swojego stada. Jest pierwszym w Polsce hodowcą, który próbuje tego sposobu. W tym czasie Monika pokaże, jak wykorzystuje kiełki używane do paszy, przygotowując sałatkę. I to nie byle jaką, ponieważ chwaloną przez wszystkich.

Rolnicy. Podlasie - odcinek 25, sezon 3. Nowi bohaterowie

W nowym 25. odcinku serialu pojawią się nowi bohaterowie. To Łukasz i Kamil, bliźniacy prowadzący duże gospodarstwo przejęte od rodziców. Nowi bohaterowie ze wsi Poświętne pokażą, jak dzielą się pracą oraz jak ona przebiega.

Przypomnijmy, że widzowie serialu niedawno skarżyli się, że w nowych odcinkach serii nie pojawia się Emilka Korolczuk. Czy pojawi się w 25. odcinku? Producenci na razie tego nie zdradzają. Jak na razie stałymi "bywalcami" ekranów w setkach tysięcy domów są Gienek i Andrzej.

Emisja nowego odcinka 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" już w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia, na antenie FOKUS TV. Początek o godzinie 20. Po emisji nowy odcinek obejrzeć można również w Internecie na oficjalnej stronie telewizji FOKUS.