Rolnicy. Podlasie. Nowa inwestycja u Gienka i Andrzeja w Plutyczach [ZDJĘCIA, WIDEO] 9.05.2021

2021-05-09 8:41
Rolnicy. Podlasie. Nowa inwestycja u Gienka i Andrzeja w Plutyczach
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Nowa inwestycja u Gienka i Andrzeja w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej pojawią się w nowym 9. odcinku już w niedzielę, 9 maja. Zobaczymy, jak rolnicy z Plutycz budują nowe ogrodzenie. Pomogą im Jastrząb oraz Walek ze Strabli. Dowiemy się także, co słychać u Michała i Natalii z Haciek oraz Maćka z Kudzicz. Sprawdźcie, co jeszcze się wydarzy w nowej odsłonie serialu!

Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” już w niedzielę, 9 maja. Ponownie pojawią się w nim ulubieńcy publiczności, Gienek i Andrzej z Plutycz. Zobaczymy, jak w ich gospodarstwie przebiegała budowa nowego ogrodzenia. Pomagać w niej będą Jastrząb oraz Walek ze Strabli. Prace wykonywane są zimą, dlatego rolnicy w ich trakcie napotkają problemy. - No jak ja to wyrównam, jak zamarznięte? Jak ja to wyrównam – skarży się Andrzej z zapowiedzi. Rolnika instruuje w pracach Jastrząb, podpowiadając, żeby z niczym się nie spieszył. Fragment nowego odcinka obejrzycie niżej.

Oprócz montażu ogrodzenia i bramy Gienek i Andrzej wykonywać będą codzienne obowiązki, między innymi wyprowadzać konie.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej mają problemy z policją i sąsiadami

Zdjęcia do nowych odcinków kręcone były kilka miesięcy temu. Przypomnijmy, że obecnie Gienek i Andrzej mają duże problemy z policją oraz sąsiadami. Wszystko zaczęło się od interwencji z 1 maja, gdy Gienka skuła na ziemi, a potem aresztowała policja. Wezwali ją sąsiedzi w związku z nielegalnym gromadzeniem się osób. Gienkowi prawdopodobnie puściły nerwy i mundurowi interweniowali wobec niego w związku z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, a cała sprawa jest rozwojowa. Gienkowi grożą nawet 3 lata więzienia!

Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Rolnicy Podlasie. Gienek ZATRZYMANY przez POLICJĘ! Dantejskie sceny w Plutyczach [WIDEO]

Gienek z Plutycz zatrzymany przez policję! Gruba akcja! Agrounia będzie interweniować

Rolnicy. Podlasie – odcinek 9, sezon 3. Zapowiedź i premiera w TV

Do Haciek do gospodarstwa Michała i Natalii przyjeżdża nowa talerzówka. Michał od razu chce ją sprawdzić, czy działa jak należy.

W Plutyczach u Gienia i Andrzeja trwa budowa nowego ogrodzenia, pomaga im znajomy Walek ze Strabli. Gospodarze wykonują codzienne obrządki, wyprowadzają konie.

Do Kundzicz do Maćka przyjeżdza sąsiad Kuba na ścinanie suszek w lesie. Razem też zajmują się karmieniem bydła. Pomoc sąsiedzka jest nieoceniona, dlatego później Maciek jedzie do Kuby i pomaga mu naprawić dach.

„Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit telewizji FOKUS TV. Poszczególne odcinki gromadzą przed telewizorami rekordową widownię, której liczba niejednokrotnie przekracza milion. Obecnie na antenie stacji można oglądać nowe odcinki 3. sezonu, a także powtórki sezonów 2. i 1. Emisja premierowych odcinków odbywa się w każdą niedzielę o godz. 20.15. Wcześniej na FOKUS TV trwa maraton z rolnikami, podczas którego widzowie mogą sobie przypomnieć, co działo się w poprzednich sezonach.

Premiera 9. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” już 9 maja o godz. 20.15. Po emisji w TV odcinek dostępny będzie na platformie IPLA TV.

Sonda
Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz, bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE