Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP! Możesz zdobyć ich gadżety

2020-12-30 12:45 natu
Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP! Możesz zdobyć ich gadżety
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP! Możesz zdobyć ich gadżety

Gienek i Andrzej z Plutycz to bohaterowie programu „Rolnicy Podlasie” i prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Ojciec i syn postanowili wesprzeć zbliżający się finał WOŚP. Na licytacjach dostępne są cztery zestawy gadżetów przygotowanych specjalnie dla fanów podlaskich rolników, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP

Andrzej i Gienek Onopiukowie z Plutycz obok Bielska Podlaskiego to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalni rolnicy w Polsce. Bohaterowie bijącego rekordy popularności reality show „Rolnicy Podlasie” na Fokus TV z miesiąca na miesiąc odkrywają blaski i cienie sławy, ponieważ ich „5 minut” niesie zarówno radosne, jak i przykre momenty. Ostatnio Andrzej kilkukrotnie skarżył się na to, że ich fani obok rzeczy przydatnych i pożytecznych przynoszą do gospodarstwa m.in. alkohol, którego on nie pije, a który wyraźnie zaszkodzić może jego ojcu, Gienkowi. Rolnik z Podlasia miał także nieprzyjemności związane z wizytami policji czy sanepidu, a nawet postanowił wkroczyć na drogę sądową przeciwko osobom, które co rusz donoszą na jego gospodarstwo.

CZYTAJ TEŻ: Rolnicy Podlasie. Andrzej, Gienek i Emilka mają problemy. Rolniczka przerwała milczenie

Popularność Andrzeja i Gienka z Plutycz to oczywiście także wiele pozytywów. Ojciec i syn postanowili ostatnio wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na popularnym portalu aukcyjnym można kupić cztery zestawy pn. „Andrzej i Gienek Rolnicy z Plutycz Gadżety”. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym WOŚP, której kolejny finał odbędzie się już niebawem, w styczniu 2021 roku.

Niżej przeczytasz, gdzie i jak wziąć udział w licytacji.

Protestujący rolnicy w Zdanach w powiecie siedleckim

Gienek i Andrzej z Plutycz – licytacja WOŚP

Jak wylicytować gadżety od Gienka i Andrzeja z Plutycz? To proste. Wystarczy:

  1. Wejść pod ten adres: Andrzej i Gienek z Plutycz - licytacja WOŚP
  2. Wpisać kwotę licytacji w polu „Twoja oferta”
  3. Sprawdzać, czy ktoś nie przebił naszej stawki.

Licytacje WOŚP od Gienka i Andrzeja z programu „Rolnicy Podlasie” potrwają do następnego piątku, 8 stycznia.