Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej przygotowują się na trudny okres

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej przygotowują się na trudny okres

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej przygotowują się na trudny okres w Plutyczach [ZDJĘCIA]

2021-04-09 7:55

Rolnicy. Podlasie - odcinek 5. Sezon 3 kultowego serialu Fokus TV trwa. W sieci pojawiła się już zapowiedź tego, co wydarzy się w kolejnym, nowym odcinku serii. Rolnicy z Podlasia rozpoczynają przygotowania do zimy. Gienek i Andrzej szykują drewno, a Emilia Korolczuk wraca na ekran po sporej przerwie. [Aktualizacja 9.04.2021]

Sezon 3. serialu "Rolnicy. Podlasie" trwa. W 4. odcinku, który mogliśmy obejrzeć w Wielkanoc, 4 kwietnia, widzieliśmy m.in. jak przebiegało kolczykowanie bydła w Plutyczach. Nie zabrakło także wzruszeń, gdy Gienek, wyciągając z kredensu stare zdjęcia, wspominał swojego zmarłego ojca, a także pierwszą córkę - Justynkę, która w wieku zaledwie 3 miesięcy zmarła z powodu ostrego zapalenia płuc. W 4. odcinku pojawili się także Maciek z Kundzicz oraz Bogdan Kubala. Ten pierwszy miał poważne dylematy dotyczące byków. Rozwiązać pomagała mu je pani weterynarz Agnieszka. Bogdan pomagał natomiast w Plutyczach. Jego doświadczenie okazało się nieocenione podczas kolczykowania zdenerwowanych cielaków.

W internecie pojawiła się właśnie zapowiedź nowego, 5. odcinka 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie". Nie zabraknie w nich ulubieńców widzów, Gienka i Andrzeja z Plutycz. Wielu z nich ucieszy również fakt, że w trzecim sezonie pojawi się wreszcie Emilia Korolczuk. Przypomnijmy, że rolniczka z Laszek jest obecnie w zaawansowanej ciąży. W czerwcu ma urodzić córeczkę Laurę. Codzienne obowiązku w gospodarstwie na czas bycia przy nadziei przejął partner Emilki, Karol, którym 34-latka pochwaliła się niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Sonda
Czy podobają ci się nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie"?
Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej prowadzą wycinkę w Plutyczach [ODCINEK 5, SEZON 3]

W 2020 i 2021 roku zima na Podlasiu dała o sobie znać. W gospodarstwie Gienka i Andrzeja w wyniku intensywnych opadów śniegu zabrakło prądu. Rolnicy z Plutycz ogrzewają swoje gospodarstwo piecem kaflowym - mocno efektywnym, jednak wymagającym zdecydowanie większego zaangażowania niż odkręcenie grzejnika. Gienek przyznaje, że w gospodarstwie Onopiuków pali się wyłącznie drewnem. W nowym, 5. odcinku 3. sezonu serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" zobaczymy, jak on i jego syn, Andrzej, przygotowywali się do tegorocznej zimy. Gienek wraz z synami i Jastrzębiem musieli zgromadzić sporo drewna, by odpowiednio zabezpieczyć się przed tęgimi mrozami

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej w Plutyczach mieli wyjątkowego gościa [ZDJĘCIA, WIDEO]

Emilia Korolczuk przygotowuje się do zimy

W nowym odcinku 3. serii zobaczymy również w końcu nowe przygody Emilii Korolczuk. - Okres zimowy to na pewno czas odpoczynku dla gospodarza, który zajmuje się produkcją roślinną - przyznaje rolniczka z Laszek. Przed nadejściem zimy trzeba jednak odpowiednio zadbać o bydło, a także zgromadzić zapasy jedzenia. Wieś, uprawa roli czy hodowla to obszary szczególnie zależne od pór roku oraz kaprysów pogody, a odpowiedzialny rolnik powinien być zawsze dobrze przygotowany na jakiekolwiek anomalia.

W nowym odcinku Emilia będzie wyglądać nietypowo - zobaczymy ją w rozpuszczonych włosach. Przypomnijmy także, że 34-latka wraz ze swoim o rok starszym partnerem, Karolem, spodziewają się dziecka - córeczki, Laury. Narodziny małej zaplanowano na czerwiec 2021 roku. Karol długo unikał publicznego pokazywania się, jednak w końcu Emilka opublikowała ich wspólne zdjęcie:

Rolnicy. Podlasie: Odcinek 5 - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Premiera 5. odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie" odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia. Nowy odcinek można będzie oglądać na antenie Fokus TV od godz. 20.15. Wcześniej stacja pokaże powtórki poprzednich odcinków oraz wcześniejszych sezonów: 

  • Powtórka ostatniego odcinka w niedzielę o 19.15.
  • Powtórki poprzedniego sezonu w niedzielę o 11.20.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji, z sezonu na sezon gromadzący coraz większą widownię. Sezon drugi oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4. najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE